Knalprestaties op Internationaal Jeugdtornooi Luxemburg (stad)

Een aantal jeugdspelers uit de Badmintonschool waren afgelopen weekend op het gerenommeerde Internationaal jeugdtornooi van Febula in het Groothertogdom Luxemburg. Dat onze jongens en meisjes al lang geen meelopers meer zijn wordt opnieuw danig bewezen op dit tornooi!

In het jongens dubbel U19 pakt Stein Bondroit de titel (met Lindert Vandeurzen). In de halve finales wonnen ze in 3 sets van een Duits duo. De finale werd in 2 sets gewonnen van een Belg en een Luxemburger.
In het jongens enkel U19 eindigde het verhaal van Stein in de kwartfinales, tegen Lindert werd heel nipt verloren, 21-19 in de derde set.

Ook Mare Van Britsom knalde in het dubbelspel. Met vaste partner Lotte Geerts wonnen ze het meisjes dubbel U15. Michiel Van Britsom (met Luca De Angelis) werd in de kwartfinale van het jongens dubbel U15 verslagen door een Zwitsers duo.

Jente Dhaese strandde in het jongens dubbel U13 op zilver. Met Charles Fouyn werd in 2 sets verloren van Nuyts-Quintens.

Bij de jongens U11 speelde ook Tille Van Parys mee in het enkelspel. Hij had in zijn groep heel zware tegenstanders. Winst zat er jammer genoeg niet in.

Overzicht prestaties Lokerse BadmintonSchool 2016-2017

OVERZICHT MOOISTE RESULTATEN 2016 – 2017


Naast De Langste Lijst van Studio Brussel hebben we nu ook De Langste Lijst van de Lokerse Badmintonschool! We draaien dit jaar een seizoen om U tegen te zeggen. Het wil alleen maar zeggen dat trainen loont! Om even samen te vatten, in totaal behalen onze BadmintonScholers 2 Belgische titels, 17 provinciale titels met als kers op de taart maar liefst 17 geselecteerden voor de IPJO 2017 in Limburg. Volgend jaar gaan we op hetzelfde elan door! Op naar nog meer kwalitatieve trainingen… op naar (al is dat niet het belangrijkste) nog meer resultaten.

Ziehier de Langste Lijst :

Sander De Coninck (°1999)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U19)
  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U19)

Meerten De Ryck (°1999)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U19)
  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U19)

Emilyn Janssens (°1999)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U19)
  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U19)

Lara Rogiers (°2000)

  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U19)

Stein Bondroit (°2000)

  • Brons op Belgische Kampioenschappen gemengd dubbel U17
  • Brons op Belgische Kampioenschappen jongens dubbel U19
  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – Heren dubbel A)
  • Kampioen met Lokerse Heren 2 (3e liga)

Sara Vydt (°2001)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – Dames enkel D)
  • Selectie IPJO 2017

Michiel Van Britsom (°2001)

  • Belgisch Kampioen Heren dubbel U17
  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U17
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U17
  • Selectie IPJO 2017

Matteo Christiaens (°2001)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen jongens dubbel U17
  • goud op Belgian Junior Master Lokeren (Brons) in jongens dubbel U17

Esslyn De Pauw (°2002)

  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15

Bjarne Verleysen (°2002)

  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15

Dries De Puysseleir (°2002)

  • Kwartfinale op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U17)
  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens enkel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens dubbel U15

Lennert Heynderickx (°2002)

  • zilver op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Eernegem (Zilver) in jongens dubbel U17

Femke Christien (°2002)

  • Provinciaal Kampioen meisjes dubbel U15
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in meisjes dubbel U15

Wannes Soenen (°2003)

  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U15
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U15
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens enkel U15
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Tienen (Zilver) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Tienen (Zilver) in gemengd dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Eernegem (Zilver) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Eernegem (Zilver) in gemengd dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Buggenhout (Brons) in jongens enkel U15
  • goud op Belgian Junior Master Buggenhout (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Oupeye (Zilver) in jongens dubbel U15

Hannah Everaert (°2003)

  • Selectie IPJO 2017

Mare Van Britsom (°2003)

  • Provinciaal kampioen gemengd dubbel C1
  • Provinciaal Kampioen meisjes enkel U15
  • Provinciaal Kampioen meisjes dubbel U15
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U15
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Dilsen – Dibad (Zilver) in meisjes dubbel U15

Jonah De Smedt (°2004)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U15)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U15)
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Dilsen – Dibad (Zilver) in gemengd dubbel U13
  • goud op Belgian Junior Master Antwerpen – Georges Rogiers (Brons) in jongens dubbel U13
  • goud op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U13
  • zilver op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens enkel U13

Simon Van Moeseke (°2004)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U15)

Yannick Bauwens (°2005)

  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U13
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U13
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U13
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U13
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens dubbel U13

Jente Dhaese (°2005)

  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U13
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U13
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens enkel U13
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens dubbel U13

Mare Van De Sype (°2005)

  • Selectie IPJO 2017

Lander Van Coillie (°2006)

  • Brons op Belgische Kampioenschappen jongens dubbel U11
  • Brons op Belgische Kampioenschappen gemengd dubbel U11
  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U13 (West-Vlaanderen)
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U13 (West-Vlaanderen)
  • Zilver op het Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U13 (West-Vlaanderen)
  • goud op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens enkel U11

Jade Braeckman (°2006)

  • Belgisch Kampioen meisjes dubbel U11
  • Brons op Belgische Kampioenschappen meisjes enkel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U19)
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master Lokeren (Brons) in meisjes dubbel U11
  • goud op Belgian Junior Master Dilsen Dibad (Zilver) in meisjes enkel U11
  • zilver op Belgian Junior Master Dilsen Dibad (Zilver) in gemengd dubbel U11
  • zilver op Belgian Junior Master Gits (Brons) in meisjes enkel U11
  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in meisjes dubbel U11

Jarne Maes (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • 3e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U13) 

Jules Everaert (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Selectie IPJO 2017

Maxime De Paepe (°2007)

  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U11
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U11
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U11
  • 1e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U11) 
  • Selectie IPJO 2017

Roel Vandenborre (°2007)

  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • 2e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U11) 
  • Selectie IPJO 2017

Warre De Cubber (°2007)

  • 3e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U11) 
  • Selectie IPJO 2017

Elise Bauwens (°2007)

  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U11)
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Lokeren (Brons) in jongens minibad U10

Marie Van Moeseke (°2007)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • Selectie IPJO 2017

Tille Van Parys (°2008)

  • 1e in stand halfweg Jeugdcup PBO (Minibad U10) 
  • goud op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens enkel Minibad U10

Thijs Van Bockxlaer (°2008)

  • 2e in stand halfweg Jeugdcup PBO  (Minibad U10)
  • goud op Belgian Junior Master Latem-De Pinte (Brons) in jongens enkel Minibad U10

Leen A (°2008)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel minibad U10)

 

In ons archief kan u ook snuisteren in het overzicht van de vorige 3 jaar Lokerse BadmintonSchool :

8 LBS’ers in selectie voor Europees tornooi Hoensbroek (NL)

Maar liefst 8 spelers uit de LBS werden door Topsport Badminton Vlaanderen geselecteerd om deel te nemen aan het Europese Junior Master Tornooi in het Nederlands-Limburgse Hoensbroek.
In totaal komen er ongeveer 600 Europese topspelers samen samen uit 13 verschillende landen zoals Duitsland, Frankrijk, Engeland, Nederland & ook België! De volledige deelnemerslijst kan je hier bekijken.

Bij de U11 : Lander Van Coillie
Bij de U13 : Jonah De Smedt, Jente Dhaese & Yannick Bauwens
Bij de U15 : Mare Van Britsom, Kobe Huyghe & Sebbe Huyghe
Bij de U17 : Stein Bondroit

Proficiat met de selectie en veel succes!

Ook leuk om eens in ons archief te snuisteren. In 2011 won Sam Van den Broeck nog het dubbelspel op dit prestigieuze tornooi. U kan hier de verslagen herlezen. Een jaar eerder won de toen 10-jarige Stein Bondroit bij de -11.

Junior Master Lokeren op 10 september!

Beste jeugdspeler,

Op zaterdag 10 september 2016 organiseert de Lokerse BadmintonClub
haar 3e Internationaal Jeugdtoernooi in het Sportcomplex van Lokeren.
Dit tornooi is het eerste tornooi op de kalender van het Yonex Belgian Junior Master Circuit (brons).
en wordt gespeeld op maar liefst 19 banen (waarvan 1 badmintonmat)!
Er zullen broodjes en hot-dogs te verkrijgen zijn en we voorzien ook een badmintonstand van Speedy’s Racketshop

Zij voorzien ter plaatse bespanningen en verkoop van badmintonmateriaal

Inschrijvingen :

Opening inschrijving vrijdag 29 juli 2016

via :

Sluiting inschrijving vrijdag 26 augustus 2016 (tem. 23u59)

Inschrijvingen kunnen vroeger sluiten wanneer disciplines volzet zijn

Waar :
Sportcomplex Lokeren
Sportlaan 2-3
9160 LOKEREN

Kostprijs :
5€ per discipline (max. 2 verschillende disciplines per speler)

Overnachtingen :
Klik hier naar het overzicht

Overzicht prestaties Lokerse BadmintonSchool 2015-2016

Overzicht mooiste resultaten 2015-2016

Tim Van Herbruggen (°1997)

  • Belgische Ranking : n°8 enkel, n° 10 heren dubbel & n°9 gemengd
  • A-klassement in enkel, heren dubbel & gemengd
  • Belgisch Kampioen Heren dubbel U19
  • Zilver op de Belgische Kampioenschappen Jongens Enkel U19
  • Brons op de Belgische Kampioenschappen Gemengd dubbel U19
  • Brons op de Vlaamse Kampioenschappen Heren  dubbel A
  • Provinciaal Kampioen Heren enkel A
  • Provinciaal Kampioen Heren dubbel A
  • Provinciaal Kampioen Gemengd dubbel A
  • Kampioen met Lokerse Gemengd 1 (2e Liga)

Stein Bondroit (°2000)

  • A-klassement in enkel & heren dubbel
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel B2 (PBA)

Michiel Van Britsom (°2001)

  • Belgisch Kampioen Heren dubbel U17
  • Provinciaal Kampioen Heren enkel U17
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen Heren dubbel U17

Matteo Christiaens (°2001)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen Heren dubbel U17

Lennert Heynderickx (°2002)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U15)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U15)

Bjarne Verleysen (°2002)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U15)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U15)

Arne Boone (°2002)

  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour jongens U15

Wannes Soenen (°2003)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U15)
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U13

Hannah Everaert (°2003)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U15)

Mare Van Britsom (°2003)

  • Zilver op de Belgische Kampioenschappen Meisjes dubbel U13
  • Provinciaal Kampioen Meisjes enkel U15
  • Provinciaal Kampioen Gemengd dubbel U15
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U15)
  • Kampioen met Lokerse Gemengd 6 (4e prov. A)

Jonah De Smedt (°2004)

  • Provinciaal Kampioen Jongens dubbel U13
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – Jongens enkel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – Gemengd dubbel U13)
  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U11

Simon Van Moeseke (°2004)

  • Provinciaal Kampioen Gemengd dubbel U13
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – Jongens enkel U13)

Lise Hermans (°2004)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U13)

Yannick Bauwens (°2005)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens enkel U11
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U11

Jente Dhaese (°2005)

  • Brons op Belgische Kampioenschappen Gemengd dubbel U11
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)

Maïté Boone (°2006)

  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour meisjes U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U11)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)

Jarne Maes (°2006)

  • Provinciaal Kampioen Jongens dubbel U11
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U11)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)

Jules Everaert (°2006)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U11)

Nicolas Pringels (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)

Roel Vandenborre (°2007)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U11)

Maxime De Paepe (°2007)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U11)

Elise Bauwens (°2007)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U11)

Thijs Van Bockxlaer (°2008)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U9)

Leen A (°2008)

  • Provinciaal Kampioen Meisjes enkel U9

Overzicht prestaties Lokerse BadmintonSchool 2014-2015

Overzicht mooiste resultaten 2014-2015

Tim Van Herbruggen (°1997)

  • Belgische Ranking : n°7 enkel, n° 9 heren dubbel & n°10 gemengd
  • A-klassement in enkel, heren dubbel & gemengd
  • Zilver op de Belgische Kampioenschappen Gemengd dubbel U19
  • Brons op de Belgische Kampioenschappen Jongens Enkel U19
  • Brons op de Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U19
  • Zilver op de Vlaamse Kampioenschappen Gemengd dubbel B
  • Brons op de Vlaamse Kampioenschappen Heren  dubbel A
  • Belgische Ranking : n°7 enkel, n° 9 dubbel & n°10 Gemengd

Stein Bondroit (°2000)

  • B1-klassement in enkel & heren dubbel
  • selectie voor EK jeugd
  • Goud op de Masters jongens dubbel U15
  • Goud op de Yonex Belgian Junior Masters gemengd dubbel U15
  • Zilver op de Yonex Belgian Junior Masters jongens enkel U15
  • Eindwinnaar jongens enkel, dubbel en gemengd Yonex Belgian Junior Master Circuit<
  • Provinciaal Kampioen (PBA – jongens enkel U15)
  • Provinciaal Kampioen (PBA – jongens dubbel U15)
  • Provinciaal Kampioen (PBA – gemengd dubbel U15)

Michiel Van Britsom (°2001)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBA – gemengd dubbel U15)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBA – jongens dubbel U15)

Siebe Verhoeven (°2001)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens dubbel U15)

Esslyn De Pauw (°2002)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)
  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U15

Dries De Puysseleir (°2002)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Tim De Theije (°2002)

  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U13

Lennert Heynderickx (°2002)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Bjarne Verleysen (°2002)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Wannes Soenen (°2003)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Mare Van Britsom (°2003)

  • Goud op de Yonex Belgian Junior Masters gemengd dubbel U15
  • Provinciaal Kampioen (PBA – meisjes dubbel U13)
  • Provinciaal Kampioen (PBA – gemengd dubbel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBA – meisjes enkel U13)

Jonah De Smedt (°2004)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens enkel U11)
  • Provinciaal Kampioen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)
  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U11

Lise Hermans (°2004)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)

Tim Redant (°2004)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)

Yannick Bauwens (°2005)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens dubbel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)

Jente Dhaese (°2005)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)

Maïté Boone (°2006)

  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour meisjes U9

Jarne Maes (°2006)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U9)

Geike Rooman (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U9)

Vanavond eerste fysiotraining

Vanaf dit seizoen vullen we onze trainersstaf aan met een fysiotrainer. Saskia Meersman is licentiaat LO & licentiaat kinesist en bovendien ex-speelster uit onze eerste ploeg. Zij zal dit seizoen deze taak op zich nemen.

Bedoeling is als club een breed kader aan te bieden op vlak van fysiotraining, core stability en letselpreventie.

De speler kan haar individueel contacteren (via David Bauwens) om een individueel programma op te maken naar seizoensopbouw en inplannen van piekmomenten. Bij blessures kan dit uiteraard ook de revalidatie omvatten.

Op deze manier zijn we als club in staat om onze spelers nog professioneler te begeleiden en geven we onze spelers de kans om op een verantwoorde manier (top)sport te beoefenen.

De fysiotraining vanavond zal voor de U11-U13-U15 doorgaan van 20u tot 20u30 & voor de A- & B-groep van 20u30 tot 21u.
Spelers van de A- & B-groep komen vandaag liefst 10min vroeger binnen om reeds hun opwarming te volbrengen.

________________________________________________________________________________________

Saskia MEERSMAN

(Fysiotrainer, Letselpreventie)

Studies, opleidingen & bijscholingen :

  • Licentiaat LO (1996)
  • Licentiaat kinesist (1998)
  • Bijscholing Mc Kenzie – rugoefeningen (2000)
  • Bijscholing McConnell – tapetechnieken (2001)
  • Manueel therapeut (2004)
  • Performance Stability / Kinetic Control (2010)
  • Osteopathie en manuele therapie in de sport (2012)

Woonplaats + geboortejaar :

  • Lokeren -1974

Clubs (als speler en als trainer) :

  • Als speler
    • Lokerse BC
  • Als trainer
    • Topsportschool Gent

Specialiteiten als trainer :

  • Letselpreventie, Core stability,

Likes :

  • Muziek
  • Sport
  • Positivo’s

Hates :

  • Paardezagen

Jeugdbadminton A+ label voor Lokerse!

De jeugdwerking van de Lokerse BadmintonClub behaalt opnieuw het jeugdbadminton A+ label.
Dit is het hoogste kwaliteitslabel voor de opleidingen in jeugdbadminton.

Vlaanderen telt slechts 17 clubs het A+kwaliteitslabel ontvangen waarvan 4 in Oostvlaamse : Pluimplukkers, Buggenhout & Vla-Bad zijn de anderen. (bij deze ook aan hen een dikke proficiat!)

Wij zijn enorm trots dat wij opnieuw tot dit elitegroepje behoren!

Bij deze een dikke proficiat aan iedereen die zich inzet voor onze jeugdwerking!!!
In het bijzonder aan onze jeugdcoördinator Liesbeth en uiteraard onze volledige trainersstaff (die uitgegroeid is tot maar liefst 22 trainers!)

Uitnodiging badmintonschool

Beste jeugdspeler,
Beste ouders,

Ter herinnering aan onze testdagen sturen wij u deze reminder om kennis te maken met de Lokerse Badmintonschool.
Hopelijk mogen we jullie verwachten op dinsdag 19 en/of dinsdag 26 augustus!
De training gaat door in het sportcomplex van Lokeren (Sportlaan 2 – Lokeren) van 19u tot 20.30u.
Gelieve een kwartier voor de training aanwezig te zijn.

————————————————————————————————————————————————————

Beste jeugdspeler,
Beste ouders,

Wegens het grote succes zetten we komend seizoen ons project met de Lokerse BadmintonSchool (LBS) zeker verder!
Hier kunnen talentvolle spelers 2x per week anderhalf uur trainen onder leiding van een ervaren trainersteam.

Op een seizoen garanderen we minstens 60 trainingen van anderhalf uur!
Het doel is deze jongens & meisjes hun talenten ten volle laten ontwikkelen
zodat zij later kunnen doorstromen naar de volwassenencompetitie en wie weet zelfs richting topsport.

Graag nodigen wij je uit om op de eerste trainingen op dinsdagen 19 en/of 26 augustus (van 19u tot 20u30).

Deze dagen zijn ook testdagen voor eventuele instappers, het zal dus iets drukker zijn dan dat we gewoon zijn.
Op basis hiervan zullen de trainers een selectie maken van maximaal 8 spelers per leeftijdscategorie die kunnen instappen in de badmintonschool.
De belangrijkste voorwaarde om bij de selectie opgenomen te worden is een juiste instelling en motivatie!
Spelers moeten zichzelf willen verbeteren dankzij hun enthousiasme en inzet tijdens de trainingen.
De trainingsdagen & trainers voor jouw leeftijdscategorie zijn de volgende :
  • Badmintonschool U9 – U11 (eerstejaars) :
    • Dinsdag 19u00 – 20u30 (Trainer Johan Muller)
    • Woensdag 14u30 – 16u (Trainer Merel Van Eynde)
  • Badmintonschool U11 (tweedejaars) – U13 – U15 :
    • Dinsdag 19u00 – 20u30 (Trainer Roel Van Heuckelom)
    • Donderdag 18u30 – 20u30 (Trainer David Bauwens)
  • Badmintonschool U17 – U19 :
    • Dinsdag 20u30 – 22u (Trainer Roel Van Heuckelom of Johan Muller)
    • Donderdag 18u30 – 20u30 (Trainer Roel Van Heuckelom)

Het inschrijvingsgeld voor 2 trainingen per week bedraagt 140€.
Inschrijven voor 1 training per week kan ook en kost 80€ (degene die 2x weeks trainen krijgen wel voorrang!) .
Deze bedragen zijn exclusief lidgeld en kunnen op vraag in schijven betaald worden (zonder meerkost)

Veel meer informatie over de doelstellingen en de werking van de badmintonschool kan je lezen op onze websitepagina : http://www.lokersebc.be/?page_id=12384

Heb je nog bijkomende vragen? Dan mag je steeds een mailtje sturen naar davbauwens@gmail.com of bellen naar 0478/280.681

Hopelijk zien we jou terug bij de Badmintonschool! Maar geniet allereerst van een superfijne vakantie!

Sturen jullie een reply ter bevestiging? Dan kunnen we nu reeds inschatten hoe groot onze groepjes zullen zijn.

Met sportieve groeten,
David Bauwens
Voorzitter

Merel Van Eynde
Coördinator BadmintonSchool

Liesbeth De Bock
Jeugdcoördinator

www.lokersebc.be