Overzicht prestaties Lokerse BadmintonSchool 2016-2017

OVERZICHT MOOISTE RESULTATEN 2016 – 2017


Naast De Langste Lijst van Studio Brussel hebben we nu ook De Langste Lijst van de Lokerse Badmintonschool! We draaien dit jaar een seizoen om U tegen te zeggen. Het wil alleen maar zeggen dat trainen loont! Om even samen te vatten, in totaal behalen onze BadmintonScholers 2 Belgische titels, 17 provinciale titels met als kers op de taart maar liefst 17 geselecteerden voor de IPJO 2017 in Limburg. Volgend jaar gaan we op hetzelfde elan door! Op naar nog meer kwalitatieve trainingen… op naar (al is dat niet het belangrijkste) nog meer resultaten.

Ziehier de Langste Lijst :

Sander De Coninck (°1999)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U19)
  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U19)

Meerten De Ryck (°1999)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U19)
  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U19)

Emilyn Janssens (°1999)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U19)
  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U19)

Lara Rogiers (°2000)

  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U19)

Stein Bondroit (°2000)

  • Brons op Belgische Kampioenschappen gemengd dubbel U17
  • Brons op Belgische Kampioenschappen jongens dubbel U19
  • Brons op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – Heren dubbel A)
  • Kampioen met Lokerse Heren 2 (3e liga)

Sara Vydt (°2001)

  • Zilver op de Provinciale Kampioenschappen (PBO – Dames enkel D)
  • Selectie IPJO 2017

Michiel Van Britsom (°2001)

  • Belgisch Kampioen Heren dubbel U17
  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U17
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U17
  • Selectie IPJO 2017

Matteo Christiaens (°2001)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen jongens dubbel U17
  • goud op Belgian Junior Master Lokeren (Brons) in jongens dubbel U17

Esslyn De Pauw (°2002)

  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15

Bjarne Verleysen (°2002)

  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15

Dries De Puysseleir (°2002)

  • Kwartfinale op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U17)
  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens enkel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens dubbel U15

Lennert Heynderickx (°2002)

  • zilver op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Eernegem (Zilver) in jongens dubbel U17

Femke Christien (°2002)

  • Provinciaal Kampioen meisjes dubbel U15
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in meisjes dubbel U15

Wannes Soenen (°2003)

  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U15
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U15
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens enkel U15
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Tienen (Zilver) in jongens dubbel U15
  • zilver op Belgian Junior Master Tienen (Zilver) in gemengd dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Eernegem (Zilver) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Eernegem (Zilver) in gemengd dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Buggenhout (Brons) in jongens enkel U15
  • goud op Belgian Junior Master Buggenhout (Brons) in jongens dubbel U15
  • goud op Belgian Junior Master Oupeye (Zilver) in jongens dubbel U15

Hannah Everaert (°2003)

  • Selectie IPJO 2017

Mare Van Britsom (°2003)

  • Provinciaal kampioen gemengd dubbel C1
  • Provinciaal Kampioen meisjes enkel U15
  • Provinciaal Kampioen meisjes dubbel U15
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U15
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Dilsen – Dibad (Zilver) in meisjes dubbel U15

Jonah De Smedt (°2004)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U15)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U15)
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Dilsen – Dibad (Zilver) in gemengd dubbel U13
  • goud op Belgian Junior Master Antwerpen – Georges Rogiers (Brons) in jongens dubbel U13
  • goud op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens dubbel U13
  • zilver op Belgian Junior Master Danlie Hamme (Brons) in jongens enkel U13

Simon Van Moeseke (°2004)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U15)

Yannick Bauwens (°2005)

  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U13
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U13
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U13
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U13
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens dubbel U13

Jente Dhaese (°2005)

  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U13
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Kwartfinale op Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U13
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens enkel U13
  • goud op Belgian Junior Master W&L Herent (Brons) in jongens dubbel U13

Mare Van De Sype (°2005)

  • Selectie IPJO 2017

Lander Van Coillie (°2006)

  • Brons op Belgische Kampioenschappen jongens dubbel U11
  • Brons op Belgische Kampioenschappen gemengd dubbel U11
  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U13 (West-Vlaanderen)
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U13 (West-Vlaanderen)
  • Zilver op het Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U13 (West-Vlaanderen)
  • goud op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens enkel U11

Jade Braeckman (°2006)

  • Belgisch Kampioen meisjes dubbel U11
  • Brons op Belgische Kampioenschappen meisjes enkel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U19)
  • Selectie IPJO 2017
  • goud op Belgian Junior Master Lokeren (Brons) in meisjes dubbel U11
  • goud op Belgian Junior Master Dilsen Dibad (Zilver) in meisjes enkel U11
  • zilver op Belgian Junior Master Dilsen Dibad (Zilver) in gemengd dubbel U11
  • zilver op Belgian Junior Master Gits (Brons) in meisjes enkel U11
  • goud op Belgian Junior Master Overpelt (Brons) in meisjes dubbel U11

Jarne Maes (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • 3e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U13) 

Jules Everaert (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Selectie IPJO 2017

Maxime De Paepe (°2007)

  • Provinciaal Kampioen jongens enkel U11
  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U11
  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U11
  • 1e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U11) 
  • Selectie IPJO 2017

Roel Vandenborre (°2007)

  • Provinciaal Kampioen jongens dubbel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • 2e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U11) 
  • Selectie IPJO 2017

Warre De Cubber (°2007)

  • 3e in stand halfweg Jeugdcup PBO (jongens U11) 
  • Selectie IPJO 2017

Elise Bauwens (°2007)

  • Provinciaal Kampioen gemengd dubbel U11
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U11)
  • Selectie IPJO 2017
  • zilver op Belgian Junior Master Lokeren (Brons) in jongens minibad U10

Marie Van Moeseke (°2007)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes dubbel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • Selectie IPJO 2017

Tille Van Parys (°2008)

  • 1e in stand halfweg Jeugdcup PBO (Minibad U10) 
  • goud op Belgian Junior Master Gits (Brons) in jongens enkel Minibad U10

Thijs Van Bockxlaer (°2008)

  • 2e in stand halfweg Jeugdcup PBO  (Minibad U10)
  • goud op Belgian Junior Master Latem-De Pinte (Brons) in jongens enkel Minibad U10

Leen A (°2008)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel minibad U10)

 

In ons archief kan u ook snuisteren in het overzicht van de vorige 3 jaar Lokerse BadmintonSchool :

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *