Bedankt medewerkers clubdag

De club en zijn bestuur wil iedereen bedanken die één of meerdere handjes
heeft toegestoken bij het organiseren van de clubdag.

De 2 tickets voor de Yonex Belgian International zijn gewonnen door
Hannes Beauprez en Gianni De Wilde.

Hieronder nog een overzichtje van de kampioenen seizoen 2009-2010

Provinciale Kampioenschappen nov 2009
DEC2 Hillaert Kimberley
Yonex Youth Circuit A
JD U11 Bondroit Stein
Provinciale Kampioenschappen jeugd-veteranen mei 2010
JE U11 Bondroit Stein
GD U11 Bondroit Stein
JD U11 Bondroit Stein
JE U17 Van Den Broeck Sam
GD U17 Van Den Broeck Sam
JE U19 Van Den Broeck Sam
JD U19 Van Der Sypt Jordy
Competitie 2009-2010
Lokerse Heren 3 2e Prov A
Bart Famaey, Dirk De Gucht, Johan De Mul
Davy Van Paemel, Luc Toté, Hannes, Jordy, Klaas
Lokerse Heren 5 2e Prov B
Steven Oste, Jordy VD Sypt, Hannes Beauprez,
Hans VDBrande, Dirk Bondroit, Pieter Durinck
Jeugdcup 2009-2010
Eindwinnaar meisjes enkel -17 Jana Segers
Ereplaatsen: meisjes enkel -17 Celine Kelem (2e)
meisjes enkel -17 Céline Willems (3e)
jongens enkel -9 Matteo Christiaens (3e)
jongens enkel -17 Nassim Amnad (3e) plaats 3 tem 8 waren LBC
Belgische Kampioenschappen
Ereplaatsen: Zilver Jongens Dubbel -17 Sam Vd Broeck
halve finales voor Stein Bondroit, Joke D’hont en Sam
Clubkampioenschappen jeugd Clubkampioenschap volwassenen
Jongens -7 Jasper De Bruyne Heren enkel B1 Sam Vd Broeck
Meisjes -9 Sara Vydt finalist Kristoff De Caigny
Jongens -9 Matteo Christiaens Heren enkel B2-C1 Hans VD Brande
Meisjes -11 Hannelore Wilssens finalist Bart Famaey
Jongens -11 Lukas Van Eetvelde Heren enkel C2-D Gianni De Wilde
Meisjes -13 Justine Penneman finalist Kris Vermeulen
Jongens -13 Stein Bondroit Dames enkel B1-B2 Kaat De Keukelaere
Meisjes -15 Jente Maes finaliste Liesbeth De Bock
Jongens -15 Joris Penneman Dames enkel C-D Kimberley Hillaert
Meisjes -17 Kimberley Hillaert finaliste Sylvie Daeyaert
Jongens -17 Jasper Poppe
Dames dubbel Elke De Waele & Joke Breynaert
Heren dubbel B2-C1 Steven Oste & Davy Van Paemel
Heren dubbel B1 Frederic Schroyens & Sam Vd Broeck
Heren dubbel C2-D Jasper Poppe & Pieter Verlee

Info over fietstocht & clubdag

Beste fietsers,
Beste deelnemers aan de clubdag,

We kunnen zaterdag weer rekenen op ideaal fietsweer!

Er zijn voorlopig 50 personen ingeschreven,
ik veronderstel dat iedereen er bij deze omstandigheden ook zal doorkomen.

We spreken af aan de parochiezaal op de Spoele (nr.32) alwaar we ten laatste om 13.30u vertrekken!
Kom zeker op tijd, want er moeten nog routeplanners uitgedeeld worden.

Er is kinderopvang voorzien (olv. Kimberley en Céline) met springkasteel en ander spelmateriaal
zodat de fietsende ouders van een zorgeloze namiddag kunnen genieten.

 

Vergeet vooraf niet uw fiets grondig na te kijken en
pomp zeker uw banden nog eens extra op.
We gaan over een traject van goed 43km.
Onderweg zullen we 1 of 2 keer stoppen (drank zelf te betalen)

De weg loopt geregeld over grindwegen of smalle paadjes.
Koersfietsen en aanhangwagentjes zijn dus niet echt aangeraden.

Hopelijk heeft iedereen goei benen!
We rekenen ongeveer terug te zijn rond 17.30u

Om 18u start het avondgedeelte met een aperitiefje op kosten van de club.
Waarna we rond 19.30u richting de tafels gaan schuiven voor het barbecuefestijn!
Rond 20.30u volgt de kampioenenhuldiging en een woordje van onze voorzitter.

De club wil jullie ongelofelijk bedanken voor deze massale deelname!
Met maar liefst 90 volwassenen en 23 kinderen (bijna dubbel zoveel dan vorig jaar) breken we alle records!

Tot zaterdag!
groeten David