Overzicht prestaties Lokerse BadmintonSchool 2014-2015

Overzicht mooiste resultaten 2014-2015

Tim Van Herbruggen (°1997)

  • Belgische Ranking : n°7 enkel, n° 9 heren dubbel & n°10 gemengd
  • A-klassement in enkel, heren dubbel & gemengd
  • Zilver op de Belgische Kampioenschappen Gemengd dubbel U19
  • Brons op de Belgische Kampioenschappen Jongens Enkel U19
  • Brons op de Belgische Kampioenschappen Jongens dubbel U19
  • Zilver op de Vlaamse Kampioenschappen Gemengd dubbel B
  • Brons op de Vlaamse Kampioenschappen Heren  dubbel A
  • Belgische Ranking : n°7 enkel, n° 9 dubbel & n°10 Gemengd

Stein Bondroit (°2000)

  • B1-klassement in enkel & heren dubbel
  • selectie voor EK jeugd
  • Goud op de Masters jongens dubbel U15
  • Goud op de Yonex Belgian Junior Masters gemengd dubbel U15
  • Zilver op de Yonex Belgian Junior Masters jongens enkel U15
  • Eindwinnaar jongens enkel, dubbel en gemengd Yonex Belgian Junior Master Circuit<
  • Provinciaal Kampioen (PBA – jongens enkel U15)
  • Provinciaal Kampioen (PBA – jongens dubbel U15)
  • Provinciaal Kampioen (PBA – gemengd dubbel U15)

Michiel Van Britsom (°2001)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBA – gemengd dubbel U15)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBA – jongens dubbel U15)

Siebe Verhoeven (°2001)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens dubbel U15)

Esslyn De Pauw (°2002)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)
  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U15

Dries De Puysseleir (°2002)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – gemengd dubbel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Tim De Theije (°2002)

  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U13

Lennert Heynderickx (°2002)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Bjarne Verleysen (°2002)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U13)
  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Wannes Soenen (°2003)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U13)

Mare Van Britsom (°2003)

  • Goud op de Yonex Belgian Junior Masters gemengd dubbel U15
  • Provinciaal Kampioen (PBA – meisjes dubbel U13)
  • Provinciaal Kampioen (PBA – gemengd dubbel U13)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBA – meisjes enkel U13)

Jonah De Smedt (°2004)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens enkel U11)
  • Provinciaal Kampioen (PBO – gemengd dubbel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)
  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour Jongens U11

Lise Hermans (°2004)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)

Tim Redant (°2004)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)

Yannick Bauwens (°2005)

  • Provinciaal Kampioen (PBO – jongens dubbel U11)
  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – gemengd dubbel U11)

Jente Dhaese (°2005)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens dubbel U11)

Maïté Boone (°2006)

  • Eindwinnaar PBO JeugdCupTour meisjes U9

Jarne Maes (°2006)

  • Zilver op Provinciale Kampioenschappen (PBO – jongens enkel U9)

Geike Rooman (°2006)

  • Brons op Provinciale Kampioenschappen (PBO – meisjes enkel U9)

Een gedachte over “Overzicht prestaties Lokerse BadmintonSchool 2014-2015

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *