Voorlopige ligakalender online

Sinds enkele dagen is de voorlopige kalender van de ligaploegen online gegaan. Traditiegetrouw spelen de gemengde ploegen hun wedstrijden voor nieuwjaar. De dames- en de herencompetitie spelen na nieuwjaar.

Hieronder kan je alle speeldagen bekijken van de gemengde ploegen:

  • Lokerse Gemengd 1 (2e liga A)
    1. Zondag 6 – 9 – 2015 (20u) : Lokerse G1 – Oostrozebeke G1
    2. Zondag 13 – 9 – 2015 (20u) : Oudegem G1 – Lokerse G1
    3. Zondag 20 – 9 – 2015 (20u) : Lokerse G1 – Dijlevallei G2
    4. Zaterdag 10 – 10 – 2015 (19u) : DZ99 G2 – Lokerse G1
    5. Zondag 18 – 10 – 2015 (20u) : Lokerse G1 – Tielt G1
    6. Zondag 25 – 10 – 2015 (17u) : Oostrozebeke G1 – Lokerse G1
    7. Zondag 29 – 11 – 2015 (20u) : Lokerse G1 – Oudegem G1
    8. Zaterdag 5 – 12 – 2015 (16u45) : Dijlevallei G2 – Lokerse G1
    9. Zondag 13 – 12 – 2015 (20u) : Lokerse G1 – DZ99 G2
    10. Zondag 20 – 12 – 2015 (9u15) : Tielt G1 – Lokerse G1
  • Lokerse Gemengd 2 (3e liga B)
    1. Zondag 6 – 9 – 2015 (17u30) : Lokerse G2 – Royal Antwerp G3
    2. Maandag 14 – 9 – 2015 (20u15) : Latem – De Pinte G1 – Lokerse G2
    3. Zondag 20 – 9 – 2015 (17u30) : Lokerse G2 – Brasschaat G2
    4. Zondag 27 – 9 – 2015 (14u) : De Mintons G1 – Lokerse G2
    5. Zondag 4 – 10 – 2015 (17u30) : Lokerse G2 – Zwijndrecht G3
    6. Zondag 25 – 10 – 2015 (18u) : Royal Antwerp G3 – Lokerse G2
    7. Zondag 8 – 11 – 2015 (17u30) : Lokerse G2 – Latem – De Pinte G1
    8. Zondag 29 – 11 – 2015 (19u) : Brasschaat G2 – Lokerse G2
    9. Zondag 6 – 12 – 2015 (17u30) : Lokerse G2 – De Mintons G1
    10. Zondag 13 – 12 – 2015 (16u) : Zwijndrecht G3 – Lokerse G2

  • Lokerse Gemengd 3 (3e liga A)
    1. Zondag 6 – 9 – 2015 (20u) : Lokerse G3 – Waregem G1
    2. Donderdag 10 – 9 – 2015 (20u15) : Wit – Wit G1 – Lokerse G3
    3. Zondag 20 – 9 – 2015 (20u) : Lokerse G3 – Lebad Kortrijk G2
    4. Vrijdag 25 – 9 – 2015 (20u15) : Gitse G1 – Lokerse G3
    5. Vrijdag 16 – 10 – 2015 (20u30) : Torhout G1 – Lokerse G3
    6. Maandag 19 – 10 – 2015 (20u15) : Waregem G1 – Lokerse G3
    7. Zondag 25 – 10 – 2015 (20u) : Lokerse G3 – Pluimplukkers G3
    8. Zondag 8 – 11 – 2015 (20u) : Lokerse G3 – Wit – Wit G1
    9. Zaterdag 14 – 11 – 2015 (18u30) : Lebad Kortrijk G2 – Lokerse G3
    10. Zondag 29 – 11 – 2015 (20u) : Lokerse G3 – Gitse G1
    11. Zondag 13 – 12 – 2015 (19u) : Pluimplukkers G3 – Lokerse G3
    12. Zondag 20 – 12 – 2015 (20u) : Lokerse G3 – Torhout G1

De dames- en herencompetitie starten pas na nieuwjaar (binnen 8 maand dus).

  • Dames 1 (2e liga A) speelt tegen Gitse D1, Oostrozebeke D1, Lebad D1, Latem – De Pinte D1 & W&L D2
  • Heren 1 (1e liga) speelt tegen W&L H1, Pluimplukkers H1, Dilbeek H1, Dijlevallei H1 & De Bokkerijder H1
  • Heren 2 (3e liga C) speelt tegen De Nekker H1, Hebad H2, Olve H2, Brasschaat H1, Beveren H1 & De Klamp H1
  • Heren 3 (3e liga B) speelt tegen  Bamadi H1, Drop Merchtem H1, Gentse H1, Herne H2, Wit-Wit H1 & Pluimplukkers H3

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *