De samenstelling van de competitie 2009-2010

Wegens groot succes vorig jaar worden opnieuw 2
nieuwe herenploegen (bestaande vooral uit jeugd) gelanceerd.
Op die manier zitten we aan 10 (!!) herenploegen.

Hieronder zie je een overzicht van de ploegsamenstellingen voor
de competitie van volgend jaar.
Hier en daar kunnen nog enkele pionnen verschoven of toegevoegd worden.

GEMENGDE COMPETITIE

Gemengd 1 (2de liga)
Frederic Schroyens B1 (K)
Frederik Desander B1
Klaas De Waele B1
Steven De Donder B1 (R)

Kaat De Keukelaere B1
Romy Van Der Sypt B1
Joke Breynaert B2

Gemengd 2 (3de liga)
David Bauwens B1 (K)
Chris Vandecasteele B1
Johan De Mul B1
Sam Van Den Broeck B2 (R)

Kristel Bingé B1
Caroline Coppieters B1
Vicky D’Haen B2 (R)

Gemengd 3 (1ste prov.)
Davy Van De Putte B1 (K)
Dries De Keukelaere B1
Christof Courtin B1
Hans Van Den Brande B2 (R)

Liesbeth De Bock B1
Els De Braekeleer B2
Elke De Waele B2

Gemengd 4 (2de prov.)
Pieter Durinck C1 (K)
Hans Van Den Brande B2
Stijn Deley B2
Steven Oste C1

Vicky D’Haen B2
Elise Schaumont C2
Kimberley Hillaert C2

Gemengd 5 (3de prov.)
Koen Van Moeseke C1 (K)
Dirk Bondroit C1
Danny Van Hoecke C1
Gert Van Bouwel C1 (R)
Tom De Groote C2 (R)

Joni De Mol C2
Eline De Keukelaere C2
Nancy De Wilde D
Sylvie Daeyaert D (R)

Gemengd 6 (3de of 4de prov.)
Jens Schuurman C2
Marc De Keyser D
Mathieu Claus D
Pieter-Jan Podevyn D
Jasper Poppe C2 (R)
Dirk De Gucht B2 (R)
Kris Vermeulen C2 (R)

Sylvie Daeyaert D
Jana Segers D
Astrid Thuysbaert D
Kimberley Hillaert C2 (R)
Merel Van Eynde C2 (R)
Laurence Fermont D (R)

Gemengd 7 (4de prov.)
Tom Pellecom D
Peter De Wolf D
Mats Clays C1
Dirk Vereecken D
Niels De Wilde D (R)

Inge De Moor D
Céline Kelem D
Eef Uytdenhouwen D

DAMESCOMPETITIE

Dames 1 (2de liga)
Liesbeth De Bock B1 (K)
Kaat De Keukelaere B1
Romy Van Der Sypt B1
Vicky D’Haen B2
Joke Breynaert B2
Elke De Waele B2
Kristel Bingé B1 (R)
Caroline Coppieters B1 (R)

Dames 2 (2de prov.)
Joni De Mol C2 (K)
Eline De Keukelaere C2
Laurence Fermont C2
Merel Van Eynde D
Kimberley Hillaert C2
Sylvie Daeyaert D
Elise Schaumont C2 (R)
Vicky D’Haen B2 (R)

HERENCOMPETITIE

Heren 1 (2de liga)
Frederik Desander B1 (K)
Christof Courtin B1
David Bauwens B1
Sam Van Den Broeck B2
Chris Vandecasteele B1 (R)
Steven De Donder B1 (R)
Klaas De Waele B1 (R)
Frederic Schroyens B1 (R)
Ingmar Nopens B1 (R)

Heren 2 (1ste prov.)
Patrick De Vylder B2 (K)
Dries De Keukelaere B1
Davy Van De Putte B1
Stijn Deley B2
Kris Pensaert C1
Tim Wymeersch C1
Sam Van den Broeck B2 (R)
Hannes Beauprez (R)
Jordy Van Der Sypt (R)

Heren 3 (2de prov.)
Bart Famaey B2 (K)
Hannes Beauprez B2
Dirk De Gucht B2
Davy Van Paemel B2
Luc Toté B2
Jordy Van Der Sypt C1
Johan De Mul B1 (R)
Sam Van den Broeck B2 (R)

Heren 4 (2de prov.)
Danny Van Hoecke C1 (K)
Gert Van Bouwel C1
Jens Schuurman C2
Koen Van Moeseke C1
Klaas De Waele B1
Rudy Hesters C2

Heren 5 (3de prov.)
Steven Oste C1 (K)
Dirk Bondroit C1
Pieter Durinck C1
Hans Van Den Brande B2
Jo Gyselinck C2
Hannes Beauprez B2 (R)
Jordy Van Der Sypt C1 (R)

Heren 6 (3de of 4de prov.)
Stefaan Van Moeseke C2
Davy De Bock C2
Manu Vercauteren C2
Kris Vermeulen C2
Bart Pringels C2
Rik D’Hont D

Heren 7 (4de prov.) NIEUW
Frank De Wilde D (K)
Gianni De Wilde D
Simon Ryckaert D
Jasper Poppe C2
Jeroen Vermeulen D
Werner Van den Broeck D

Heren 8 (4de prov.)
Rik D’Hont D (K)
Tars Platinck D
Tom Clauwaert D
Pieter Verlee D
Frederik D’Hondt D
Wouter Fransaer D
Nils De Smet D
Pieter D’Hont D (R)

Heren 9 (4de prov.)
Dirk Vereecken D (K)
Marc De Keyser D
Tom Ysewyn D
Lars Verdonck D
Gilles Thuysbaert D
Tom Pellecom D

Heren 10 (4de prov.) NIEUW
Wim Brondeel D (K)
Niels De Wilde D
Jos Maesen D
Mathieu Claus D
Peter De Wolf D

Ik herhaal, lichte wijzigingen zijn nog steeds mogelijk.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *