Samenstelling competitieploegen 2010 – 2011

Na een schitterend seizoen met 3 teams die stijgen zal het volgend seizoen er eentje zijn in het teken van het behoud. Hieronder volgt een overzicht van hoe de ploegen er volgend seizoen zullen uitzien. We creëren er opnieuw een ploegje bij, ditmaal een damesploeg.
Dit brengt ons totaal aantal competitieploegen op 20!!! Kleine wijzigingen in de samenstellingen zijn evenwel nog mogelijk.

GEMENGDE COMPETITIE

Gemengd 1 (2de liga)
Frederik Desander B1 (K)
Sam Van den Broeck  B1
Jordy Van Der Sypt B1

Kaat De Keukelaere B1
Ellen Vanderveken B1
Liesbeth De Bock B1 (R)
Caroline Coppieters B1 (R)

Gemengd 2 (3de liga)
Johan De Mul B1 (K)
Chris Vandecasteele B1
David Bauwens B1
Klaas De Waele B1 (R)

Kristel Bingé B1
Caroline Coppieters B1
Isabelle Geeraerts B2
Romy Van Der Sypt B1 (R)

Gemengd 3 (3de liga)
Davy Van De Putte B1 (K)
Dries De Keukelaere B1
Hannes Beauprez B2

Liesbeth De Bock B1
Els De Braekeleer B2
Elke De Waele B2
Isabelle Geeraerts B2 (R)

Gemengd 4 (2de prov.)
Stijn Deley B2 (K)
Steven Oste B2
Hans Van Den Brande B2
Gianni De Wilde C1 (R)

Vicky D’haen B2
Kimberley Hillaert C1
Merel Van Eynde C2

Gemengd 5 (3de prov.)
Koen Van Moeseke C1 (K)
Dirk Bondroit C1
Danny Van Hoecke C1 (Rot.)
Patrick De Vylder (Rot.)
Gert Van Bouwel C1 (R)

Elise Schaumont C2
Nancy De Wilde D
Sylvie Daeyaert C1
Joni De Mol C2 (R)
Eline De Keukelaere C2 (R)

Gemengd 6 (3de of 4de prov.)
Kris Vermeulen C2 (K)
Jens Schuurman C1
Mathieu Claus D
Dirk De Gucht B2

Jana Segers C2
Astrid Thuysbaert D
Celine Kelem D
Sylvie Daeyaert C1 (R)

Gemengd 7 (4de prov.)
Tom Pellecom D
Mats Clays C2
Dirk Vereecken D
Peter De Wolf D (R)

Inge De Moor D (K)
Eef Uytdenhouwen D
Tineke Schelfout D

DAMESCOMPETITIE

Dames 1 (2de liga)
Liesbeth De Bock B1 (K)
Kaat De Keukelaere B1
Vicky D’haen B2
Joke Breynaert B2
Isabelle Geeraerts B2
Kristel Bingé B1 (R)
Romy Van Der Sypt B1 (R)
Elke De Waele B2 (R)
Ellen Vanderveken (B1)
Caroline Coppieters B1 (R)

Dames 2 (2de prov.)
Eline De Keukelaere C2 (K)
Joni De Mol C2
Laurence Fermont C2
Merel Van Eynde C2
Eline Pringels D
Kimberley Hillaert C1
Sylvie Daeyaert C1

Dames 3 (2de prov.)
Jana Segers C2
Celine Kelem D
Céline Willems D
Lotte De Mey D
Astrid Thuysbaert D
Eef Uytdenhouwen D
Inge De Moor D (R)

HERENCOMPETITIE

Heren 1 (2de liga)
Chris Vandecasteele B1 (K)
Frederik Desander B1
Sam Van Den Broeck B1
Jordy Van Der Sypt B1

Heren 2 (1ste prov.)
Dries De Keukelaere B1
Davy Van De Putte B1
David Bauwens B1
Klaas De Waele B1
Davy Van Paemel B2
Hannes Beauprez B2

Heren 3 (2de prov.)
Patrick De Vylder B2 (K)
Stijn Deley B2
Hans Van Den Brande B2
Steven Oste B2
Kris Pensaert C1
Tim Wymeersch C1
Klaas De Waele B1 (R)

Heren 4 (2de prov.)
Bart Famaey B2 (K)
Johan De Mul B1
Dirk De Gucht B2
Luc Toté B2
Thom Beemer B2
Dirk Bondroit C1

Heren 5 (2de prov.)
Danny Van Hoecke C1 (K)
Gert Van Bouwel C1
Jens Schuurman C2
Koen Van Moeseke C1
Gianni De Wilde C1
Jasper Poppe C2

Heren 6 (3de prov.)
Stefaan Van Moeseke C2
Davy De Bock C2
Manu Vercauteren C2
Kris Vermeulen C2
Bart Pringels C2
Rik D’Hont D

Heren 7 (4de prov.) NIEUW
Frank De Wilde D (K)
Werner Van den Broeck D
Tom Clauwaert C2
Tijl De Backer C2
Pieter Verlee D
Frederik D’hondt D

Heren 8 (4de prov.)
Wim Brondeel D (K)
Mathieu Claus D
Peter De Wolf D
Gilles Thuysbaert D
Wouter Fransaer D
Nils De Smet D

Heren 9 (4de prov.)
Rik D’Hont D (K)
Jos Maesen D
Seppe Maesen C2
Lander Borgonjon D
Joris Penneman D
Stan Pannier D
Jens Van Roy D
Sam Wesemael D
Steven Van Den Berghe D

Heren 10 (4de prov.)
Mats Clays C2 (K)
Dirk Vereecken D
Tom Pellecom D
Gregory Hillaert D
Nassim Amnad D
Lukas Segers D
Tom Ysewyn D (R)

Ik herhaal, lichte wijzigingen zijn nog steeds mogelijk.

0 gedachten over “Samenstelling competitieploegen 2010 – 2011

  1. Kwil ni ambetant doen hé, maar mijn klassement bij de mixploeg klopt niet. Bij de damesploeg staat het wel juist…

  2. Ik heb hier juist vernomen dat ik er nog niet opsta, naar wie moet ik een mailtje sturen ?
    mvg
    timo

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.