Uitslagen clubkampioenschap

Een verslagje volgt ongetwijfeld nog wel van onze vliegende (of beter duikende) reporter.
Feit is dat ons clubkampioenschap al vooraf een schot in de roos was.
Nooit zagen we meer deelnemers dan afgelopen zaterdag.
Maar liefst 71 titanen waagden zich mee te dingen aan één van de meest
eervolle titels in het badmintonwezen… namelijk de titel van clubkampioen 2012.

Alle uitslagen staan op toernooi.nl.

RESULTATEN :
Heren enkel A – B1
 

Winnaar : Sam Van den Broeck
Finalist : Jordy Van Der Sypt

Dames enkel B1 – B2 – C1
Winnares : Isabelle Geeraerts
Finaliste : Kristel Bingé

Heren dubbel B1
Winnaars : Davy Van De Putte & Johan De Mul
Finalisten : Jordy Van Der Sypt & Bart Famaey

Dames dubbel B1 – B2 – C1
Winnaressen : Caroline Coppieters & Vicky D’haen
Finalistes : Isabelle Geeraerts & Elke De Waele

Gemengd dubbel B1 – B2
Winnaars : Jordy Van Der Sypt & Isabelle Geeraerts
Finalisten : David Bauwens & Caroline Coppieters

Heren enkel B2
Winnaar : Kristoff De Caigny
Runner up : Steven Oste

Heren dubbel B2
Winnaars : Kristoff De Caigny & Patrick De Vylder
Finalisten : Christof Courtin & Stijn Deley

Heren enkel C1
Winnaar : Joris Penneman
Finalist : Seppe Maesen

Heren dubbel C1
Winnaars : Jasper Poppe & Johan Truyens
Finalisten : Kris Pensaert & Tim Wymeersch

Heren enkel C2
Winnaar : Lander Borgonjon
Finalist : Gregory Hillaert

Dames enkel C2
Winnares : Justine Penneman
Finaliste : Jana Segers

Heren dubbel C2
Winnaars : Stefaan Van Moeseke & Manu Vercauteren
Finalisten : Johan Truyens & Werner Van den Broeck

Dames dubbel C2
Winnaressen : Eline De Keukelaere & Jana Segers
Finalistes : Celine Kelem & Justine Penneman

Gemengd dubbel C2
Winnaars : Manu Vercauteren & Eline De Keukelaere
Finalisten : Tijl De Backer & Justine Penneman

Heren enkel D
Winnaar : Evert Bastiaens
Finalist : Pieter Verlee

Dames enkel D
Winnares : Delphine Segers
Finaliste : Tineke Schelfhout

Heren dubbel D
Winnaars : Lieven De Smedt & Stan Pannier
Finalisten : Laurens Verhoeven & Pieter Verlee

Dames dubbel D
Winnaressen : Annick Geers & Nancy Van Malderen
Finalistes : Nancy De Wilde & Hilde Vancauteren

Gemengd dubbel D
Winnaars : Pieter Verlee & Annie Metdepenningen
Finalisten : Renaat De Broe & Nancy De Wilde


Proficiat aan alle winnaars!!
In het bijzonder aan de Foemp, Isabelle, Manu & Eline omdat zij erin slaagden telkens 2 titels weg te kapen in hun klassement.

Je kan alle foto’s bekijken op onze Facebookpagina.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.